Wyszukiwarka
 
(np. anal, cipka, oral, sex)
  Menu
   Strona główna
   Zarejestruj się!
   Zaloguj się
   Użytkownicy
   Regulamin
   Tagi
   Blog
   Pomoc
   RSS
   Kontakt
  Dodaj (Zyskaj konto VIP)
   Dodaj zdjęcia
   Dodaj film amatorski
   Dodaj opowiadanie
  Zdjęcia
   Najnowsze
   Najwyżej oceniane
   Najczęściej komentowane
  Filmy amatorskie
   Najnowsze
   Najwyżej oceniane
   Najczęściej komentowane
  Opowiadania
   Najnowsze
   Najwyżej oceniane
   Najczęściej komentowane

  Regulamin...
 
 • Rejestrując się w serwisie www.amatorsko.com oświadczasz tym samym iż jesteś osobą pełnoletnią w pełni władz umysłowych. Oświadczasz także iż oglądanie materiałów o charakterze erotycznym nie narusza Twojej godności osobistej ani też nie jest sprzeczne z Twoimi przekonaniami światopoglądowymi oraz religijnymi. Korzystanie z serwisu dozwolone jest tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

   
 • Redakcja serwisu www.amatorsko.com nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone bezpośrednio w serwisie jak również treści, do których prowadzą odnośniki zamieszczone w serwisie. Rejestrując się w serwisie zgadzasz się jednocześnie, iż zawartość każdego setu wyraża poglądy i opinie jego autora. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby komentarzy. Zgadzasz się także nie zamieszczać żadnych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).

   
 • Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów setów, jak również komentarzy. Przyjmujesz do wiadomości, iż redakcja ma prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego setu lub komentarza w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.

   
 • Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystania tych danych w celu informowania o zmianach zachodzących w serwisie www.amatorsko.com Przyjmujesz także do wiadomości iż redakcja nie będzie obarczena odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

   
 • Skrypt serwisu www.amatorsko.com wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies zawierają jedynie zakodowaną informację ułatwiającą korzystanie z serwisu.

   
 • Materiały będą przyjmowane jedynie od osób deklarujących pełnoletność. Osoba dodająca materiał bierze pełną odpowiedzialność za jego treść i podane w nim dane (adres IP, data i godzina są logowane i przechowywane oraz udostępniane odpowiednim organom ścigania w przypadku wykrycia nadużyć).

   
 • Zgłoszenia, przed umieszczeniem w serwisie będą weryfikowane przez moderatorów i są umieszczane kilka razy dziennie.

   
 • Wszystkie materiały po akceptacji są umieszczane na stronie www.amatorsko.com pod warunkiem, że nie znajdują się w nich informacje niezgodne z polskim prawem.

   
 • Materiałów obraźliwych, rasistowskich, godzących w uczucia religijne oraz niezgodnych z polskim prawem nie będziemy umieszczać!

   
 • Treść tytułu, opisu materiału jak i zdjęcia nie może zawierać: pełnych danych osobowych, danych kontaktowych (telefon, adres, itp.), reklamy czy też adresów stron internetowych. Materiały takie nie będą dodawane, a ew. treść będzie moderowana. Jeśli tytuł lub opis materiału zawiera rażące błędy stylistyczne jak i ortograficzne są poprawiane, jednak treść merytoryczna nie zmieni się.

   
 • Osoba dodająca materiał potwierdza iż materiał należy do niej oraz wyraża zgodę na publikacje zdjęcia na łamach serwisu www.amatorsko.com.

   
 • Zamieszczając materiał w serwisie www.amatorsko.com automatycznie przyznajesz, oraz oświadczasz i gwarantujesz posiadanie praw do przyznania serwisowi nieodwołaną, wieczną, zbywalną, nie wyłączną, ogólnoświatową licencję (z prawem do sublicencji) na używanie, kopiowanie, publiczne odtwarzanie, reformat, tłumaczenie i przyznajesz licencje i autoryzujesz sublicencje. Serwis nie odpowiada za materiały nadesłane przez użytkowników, filmy, zdjęcia, opowiadania, komentarze i zrzeka się wszelkich odpowiedzialności za materiały użytkownika. Serwis nie zezwala na łamanie praw autorskich i jeśli zostanie ono naruszone administratorzy serwisu usuną materiał jeśli zgłoszenie zostanie przesłane prawidłowo.

   
 • Chcąc zrezygnować z publikacji w serwisie zamieszczonego materiału lub skasować swoje konto, należy przesłać prośbę usunięcia na adres za pomocą Formularza kontaktowego, podając jego dane. Jeśli za dany materiał zostało przedłużone konto VIP, przyjmujesz do wiadomości, że materiał ten nie może być usunięty wcześniej niż 365 dni od daty publikacji w serwisie.

   
 • Redakcja serwisu www.amatorsko.com może usunąć materiał bez podania powodu.

   
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za treść i prawdziwość materiałów oraz za ewentualne konsekwencje zamieszczenia materiału na łamach naszego serwisu. W szczególności dotyczy to udostępnienia adresu e-mail, numeru telefonu oraz zdjęcia, filmu, opowiadania, treści komentarzy użytkowników.

   
 • Zamieszczając materiał w serwisie www.amatorsko.com wyrażasz zgodę do wykorzystania Twojego zdjęcia, filmu, opowiadania i ich treści w celach komercyjnych.

   
 • Uczestnik biorący zamieszczający materiał w serwisie www.amatorsko.com wyraża zgodę na wprowadzenie numeru telefonu, adresu E-Mail do bazy danych Organizatora Serwisu SMS i przetwarzanie ich dla potrzeb marketingowych Organizatora, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, (Dz.U.Nr 133, poz. 883). Jednocześnie nadawca ogłoszenia przyjmuje do wiadomości, że ma wgląd do swoich danych i możliwość ich poprawiania i aktualizacji. Na życzenie nadawcy ogłoszenia, redakcja serwisu www.amatorsko.com zobowiązuje się do usunięcia danych z bazy danych.

   
 • UWAGA DLA WSZYSTKICH DOWCIPNISIÓW: Jeżeli uważasz, że dasz komuś w kość umieszczając nieprawdziwy materiał z jego/jej numerem telefonu czy e-mailem to namyśl się trzy razy. W sprawach "dowcipnisiów" ściśle i skutecznie współpracujemy z poszkodowanymi i policją.

   
 • Rejestrując się w serwisie www.amatorsko.com wyrażasz zgodę na otrzymywanie mailingu reklamowego.

   
 • Redakcja serwisu www.amatorsko.com zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu bez uprzedniego informowania użytkowników.

   
 • Zarejestrowanie się w serwisie oraz zamieszczenie materiału jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

   

  Statystyki : Strona istnieje już 1,978 dni.
  Mamy 31,138 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie on-line: 16.
  Nadesłali oni 18,347 zdjęć w 1,715 setach, 465 filmów oraz 129 opowiadań.
  Nasi użytkownicy napisali łącznie 13,854 komentarzy.

  Kobiety : madzia102, markus22, anna38 : 3
  Mężczyźni : Rafi2833, MorFi, Mareckiww, synek204, malinowniak, wolodko, ADDICTED2, wojciech822, snoopy55, MIRO77, enricco, romek30, next46, heron, afrodyziaK, esio60, mecenas58, daniel321, paulus1945, todysiak : 20
  Nieokreśleni : juderaus, gildo, chudy2939, roch4555, pshemko902, mopsi11 : 6

  Copyright © 2005 - 2018 - Amatorsko.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach tego serwisu bez zezwolenia jest zabronione.
  Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty są chronione prawem autorskim należącym do ich autorów.